ChiBiChiBi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChiBiChiBi

ChiBiChibi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geçte olsa bu da benn xD

+5
meRve
:::...ChiBiGirL...:::
...:::AniMeGiRL:::...
ÖzGe**
EdaNaz ~
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

Geçte olsa bu da benn xD Empty
MesajKonu: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePaz Mayıs 10 2009, 07:31

Biliyorum biliyorum geç oldu biraz Very Happy
Yinede eksik kalmasın baari xD

Adım Eda Naz
13 yaşındayım
Film türlerinin hepsini severim.
Genelde romantik komedi tercihimdir.
Ama bu aralar vahşet ilgimi çekiyor xP
Müzik zevkim çok değişkendir.
Arabesk,Türk sanat müziği vb. dışında herşeyi dinlemişliğim olmuştur(hemen hemen Very Happy)
Biraz fazla süsüme düşkünümdür c(:
En sevdiğim renkler çok fazla var Very Happy
Mor(Violet tonu sadece),Fıstık yeşili,Pembe(uçuk),Deniz yeşili,Turuncu,Kırmızı,Siyah,Mavi,Turkuvaz,Gül kurusu(Kısacası Sarı ve kahverengi dışında tüm renklere bayılıyorum Very Happy)(Kahverengi'yi sadece bazı kıyafetlerde c(Smile
Lâl,Evrim,Özge,Dilârâ,Suyumbige ve Timur'la aynı sınıftayım.
Lâl,Evrim,Dilârâ ve Özge çok yakın DOSTlarım(evrim caps lock senin için xD)
İnşallah diğer Kinka'larımda üye olurlar Very Happy
Bazen kolay sinirlenebiliyorum.
Karşımdaki ben inat yaparken bana inatlaşırsa düşünmeden konuşup kırabiliyorum.
Bunu anlamam biraz sürüyor ama anlayıncada pişman oluyorum =)
Genelde Dilârâ'ya musallat olurum.
Birine takma ihtiyacım vardı bende onu buldum napıcaz xD
Ben bir şey söyledikten sonra Dilârâ'nın tartışmayı devam ettirmesine gıcık olurum.
Evrim huyumu çok iyi anladı(birazcık ta anlattım Very Happy)
Evrim'in başkası haksızken bile başkasını korumasını sevmiyorum (:
Bunu ona da söyledim.

Biraz şahsi şeylere girdi devam ediyorum... =)
Sitedeki üylerle burdan tanışmamıza rağmen çok çabuk ısındım.
İtiraf ediyorum twilighturkey'de özge nur başta bana itici gelmişti xD
Cansın'ı da çok sevmiştim.
İlk izlenimlerim genelde tutar ama o sitede hiii...iiiç tutmadı xD

Son olarak ben trif yapınca Evrim'in trif yapmasınıs evmiyorum.
Evrim huyumu biliyorsun
Ben yapınca sen yaparsan benim daha çok yapasım geliyor ve kendimi tutamayabiliyorum.
En son dediklerimi biliyorsun(ama ben bazılarını unuttum xD)

Ayrıca Lily sen okula gelmemezlik yapma çünkü senin yanında daha rahatım kızım Very Happy
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePaz Mayıs 10 2009, 16:30

Canım kendini çok güzel tanıtmışsın seni birçok yönden tanıdık.Arkadaşlarınla aranın nasıl olduğu konusundada bilgi edindik.Seninle gerçekten bir çok yönümüz benziyor-süs dışında xd-bende takacak insan ararım ve genelde Damra'ya takarım. Very Happy Şu anda benim hakkımda neler düşünüyorsun?(geçmişi unutalım ve hep birlikte umutla geleceğe bakalım.) Razz
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePtsi Mayıs 11 2009, 00:24

Canım kendini züpper tanıtmışın Lovely Cute Bu arada Hilary Duff'tan vazmıgeçtin ? Ama benim dediğim kişilklerden biri olan Taylor Swift daha çok yakışmış ayrıca imzayı nerden yaptın süper olmuş.... Belki bende değiştirip ordan yapabilirim Smile
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePtsi Mayıs 11 2009, 00:55

İmza konusuna katılmaktayım.
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeSalı Mayıs 12 2009, 02:23

Utanarak söylüyorum imza yı buldum xD
Taylor Swift fun club lardan birinde vardı bende aldım ve taylor swift yazısını karaladım
ancak kızlar ben popmundo aşkına gelerek avatar imza yapımlarına başladım xD
isterseniz yapabilirim ama daha acemiyim söylemesi xD

Bu arada özge nur'cum
senin hakkında düşündüklerim;
İlk başta (twilighturkey.yerkinforum.org'ta) senden negatif enerji almıştım.Yaşını ilk büyük göstermiştin ve avatarındaki bellanın suratı bana batıyordu xD
Daha sonra cansın'ın sitesinde sana alışmaya başladım.Çoğunuz biliyorki o sitede ben ilk başta cansın'la arkadaşlık kurmuştum.Daha sonra herkesi tanıyarak bazı kararlar verdim.Ve bu akrarların arkasındayım...(:
Normalde ilk izlenimlerim yanlış çıkmaz ama bu aralar bende birşeyler var xD
Garip rüyalatım bile çıkmıyor c(:
Seni tanıdıkça daha çok sevmeye başladım.Başta ne kadar yanlış düşünmüşüm ben xD

Cansın'ın sitesinde olanları yapmaya değersin <3<3<3 Lovely
O konudada hiç pişman değilim çünkü BİZ HAKLIYDIK
Eğer cansın arada bir "napıyo bu kaşarlar??"diye bakıyorsa iyi algılasın!!!
Sana öyle davranmakta haklı değildi.Yok neymiş DAmra sen mişsin
Benim cam'de konuştuğum facebook'umda olan kız kim acaba
Bazı şeyleri açıklamaya fırsat vermeyen arkadaş kendi kankası bir çok hesap açtığı halde onu korumaya devam etti.
Bu ne ya
Adminim güç bende falan mı!!!!
Ne oldu sonuçta sitede yalnızca o ikisi kaldı
Bir de pınar hanım sitelerinde br bok varmış gibi yan nickine yazmış
"artık ısrar etmeyin sitemizin linkini veremeyiz!Bunun için daha çok yalvarırsınız"
Yalvaran kim gerizekalılar !
Özge'cim sağolsun buldu
google'a cansın abla twilight yazınca çıkıoy siteleri
Hatta merak ediyorsanız linkinide veriyim site ne durumda bakıp gülme krizine girin
Rp=0
son yazanlar biz xD
kim online oluyor=kimse
Cansın hanımın kuzeni bile terk etti siteyi zaten
Bu arada o olayları yapacak tam günün bulmuşuz Very Happy
Övünmek gibi olmasın bir anda mete'den gaza gelip herkese haber verdim.Okulda hazırlamış olduğumuz şeyler yazıldı ve yapıldı Very Happy
Bu siteden ayrılma planımızdı ve herşeyin olduğu güne geldi xD
Durum şöyle şekerlerim;
Benim birşeyden haberim yoktu sadece bi baktım biriyle sevgili yapılmışım mete'ye söyledim.Bi dk dedi.Sonra o saygınd ednen pınar olay var dedi
Ne oldu dedim atılıcak siteden dedi kim? pınar mı? dedim
maalesef cansın koruyor onu ama ben ban yicemd edi
neden yapma diyince ban yedi
daha sonra pınarın 1 den fazla hesabı olduğu ortaya çıktı
ve bu hesaplardan biri habersizce bana sevgili yapılmıştı
Özge ise haksız halde çoklu hesaptan(ki çoklu hesap değildi sadece mesaj ID leri aynıydı) sitede banlandı
herşey 1 hafta içinde gelişti bende özge yi aradım
sonra evrim'i...
Daha sonra açtığımız başlıklar yüzünden toplu ban xD
Ama ayaklanma o kaşarı yerine oturttu
sitenin linki kaç kere değiştirildi ve sitede hiç bir bok yok xD
Ohhh Canıma Deysin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeSalı Mayıs 12 2009, 02:30

Bravo canım kesinlikle katılıyorum site iğrenç olmuş! Hıh! Laughing
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeSalı Mayıs 12 2009, 02:36

Eda Naz'ın bütün yazdıklarına katılıyorum.İşim gücüm bitti onun hiç bi halta yaramayan sitesinde bir sürü üyelik alcam.O anca kendini kandırır.İyikide banlandım o siteden hatta banlanmak istiyordum keşke banlanmadan az önce 30-35 tane üyelik alsaydım da Cansın'a hepsi benim tamam mı hepsi benim hadi beni banla deseydim yani banla dedim ama hepsi benim demedim çünkü değildim.O yaş olayına gelince annem sayesinde sitelere güvenmiyorum.Bu bir itiraf sayılır.Bir çok sitede burası,twilighturkey dışında adımın Özge olduğunu bile söylemiyorum ama sitedeki kişileri tanıyınca gerçekten de hiçbir sorun olmayacağını anladım aslında yalan söylemekten nefret ederim ama....
Cansın'ı bende ilk başta çok sevmiştim ama daha sonra kendi sitesini açınca ondan nefret etmeye başladım.Şöyle yazmayın böyle yapmayın!Admincik ya bayan...Ona bayan denmez aslında açık açık kaşar denir.Sitede kendi sitesinde kendi koyduğu kuralları kendi ihlal etti ama biz ihlal edince ya ban ya uyarı...Cansın ikiyüzlü bir kızdı ve benim sınıfımdada onun gibi ikiyüzlüler aynı zamanda kaşarlar çok bol!Kendinin dünyanın merkezinde zannediyordu,dünya Cansın'nın etrafında dönüyor!Biz ona dünyanın sadece kendi ekseni çevresinde döndüğünü onun çevresinde dönmediğini söyleyince bayan kaşar çığrından çıktı ve toplu ban ilan etti.İyi halt etti ben gayet mutlu oldum.

Ayrıca siteye verdiğim zarardan dolayı üzgünüm.Bazı kötü kelimeler kullandım. Embarassed
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeSalı Mayıs 12 2009, 03:52

aynısını bende yapım canım kalsın boşver Very Happy
az bile geldi
Chibi Mania
Chibi Mania

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePerş. Mayıs 14 2009, 13:29

uzun uzun şeler yazmışınız beynimin içine edildi okurken Laughing Eda sen sorunlusun 1tanem lol!
http://chibichibi.yetkinforum.com
meRve
Moderatör
Moderatör
meRve

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePerş. Mayıs 14 2009, 19:11

Ya bu yazılar ne ???? ben okurken baştan oku oku emin olmak için tekrar tekrar okudum yazılanları. Ya tamam belki haklısınız belki değilsiniz olayın içinde değildim bilmiuyorum. Ama bunu burda söylemenize şaşırdım gerçekten. BUrda söylenicek şeyler değil bence. Belki tepkim çok fazla ama gerçekten ileri gitmişsiniz.... Özür dilerim bunları söylediğim için istediğiniz gibi davranıyosanız burda dicek lafım fa yok zaten... İsterseniz beni banlayın isterseniz benim düşünceme katılmayın umrumda değil artık burda söylediğiniz şeyler gerçekten çok ağır sözler. Sonuçta burda cansına pek karışmam ben tanımıyorum bile ama pınar'a laf söylemeyin. Sizin söylediğiniz gibi kötü biri değil o. Buraya üye olduğumu da biliyo pınar ve bana hiç bişi demedi. Olayları da biliyorum. İsterse neler neler söylerdi bana... Gerçekten bence bu yazdıklarınız kaldırılması gereken şeyler. Gerçekten kusura bakmayın istediğinizi söyleyin buna karışamam ama Pınar benim kankam ve bunu biliyosunuz. Ayrıca buna rağmen bana iyi davrandınız bunun içinde gerçekten saolun.... Ama şimdi öfkenizi bastırmanız gerekiyo....
Rüya Ayça
Anime
Anime
Rüya Ayça

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePerş. Mayıs 14 2009, 19:52

1. Saygın benim kuzenim kimsenin sana sevgili yaptığı yok
2. Yan nickime yazdığım arkadaşım başkasıydı adı yunus hatta twilighturkey in adresini istiyordu. Bende öyle yazdım size gönderme yapan kim.
3. Gıyabımda benim hakkımda pınar hanım die konuşamazsın sen kimsin!
4. siteyi güzelleştirmek için planlarımız var birsürü rp=0 falan demişsin hahh sanki siz olmadan hiçiz. Ayrıca iyi bakın sizden sonra RP yazdıkkk. Kaşar? Cansın? Cansına böyle diyemezsin tamam mı. Ayrıca kendini dünyanın merkezi sanmıyor cansın. Aksine biz gittikten sonra site bitti gibi imalarla hatta diyerek siz merkez sanıyorsunuz kendinizi.
5. Ben Pınar bu arada buda benim planımdı. Sitenizde ne var ne yok bir bakayım dedim ve üye oldum. Rpye bile girdim bakalım neler yazdınız bizden sonra die. Noolldu? Msn bile aldım ayrı sadece siz ekliydiniz. Sizinle arkadaş oldum sitemi verdim üye olun die. Rp leri hiç istekli yazmadım zaten 1 mi ikimi tane ne var. İyi oyuncuyumdur allah kahretmesin XD
6. Mervem çok saooll bitanem ben Pınar canım. Merve benim Pınar olduğumu bilmiyordu ben direk onun kuzeni ile konuştum arkadaşım dedi kuzeni Merveye onun üstüne gitmeyin.
7. Tam Pınar olduğumu söyleyecektim tuz biber oldu yaşasın! lol!
8.Hadi bakalım gençler canım banlanmak istedi puhahahah

Ohh canıma deysin (alıntıdır)

En son Rüya Ayça tarafından Perş. Mayıs 14 2009, 20:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
meRve
Moderatör
Moderatör
meRve

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePerş. Mayıs 14 2009, 20:00

Pınar sana inanmıyorum gerçekten... İnsan bir bana söylerdi. Bende seni koruyodum o kadar inanmıyorum ya şok oldum. Yarın okulda güzelce bir konuşmamız lazım. Seninle hayal kırıklığına uğrattın beni Crying or Very sad
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePerş. Mayıs 14 2009, 20:42

Pınar evet sen hanım denmeyi bile hak etmiyormuşsun.Seni siteye çok sevmiştim.Bana çok yardım etmiştin ama meğerse sadece ikiyüzlüymüşsün.Bu kadar da yalan....İyi oyuncu değilsin iyi bir yalancı ve sahtekarsın bence.
Merve sende arkadaşını korumuşsun ama arkadaşın korunmaya değer değilmiş.Onun için söylediğin hiçbir sözü hak etmiyormuş.Ayrıca bizden özenmiş resmen.''Hadi bizi banla''biz demiştik.Hiç merak etme sanırım adminlerimiz fark edince banlanacaksın.Ayrıca Cansın'da siteden üyelik almış adminlerim.Lütfen gereğini yapın.
Ayrıca herkesten özür diliyorum.Sitedeki üyelere hakaret ettim bu yasak olmasına rağmen. Embarassed
Rüya Ayça
Anime
Anime
Rüya Ayça

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimePerş. Mayıs 14 2009, 20:59

İmzanı falan çıkar için yapdım... İstediğinizi söyleyin gülüp geçiyorum üstüme alınmıyorum "Birbirinizi arayın" beni banlayın Cansın için hakaret etmeyin! Benim içinde! Çünkü biz sizin arkanızdan konuşmuyoruz kötü kötü sizde konuşmayın banlayın engelleyin silin devam edin işlerinize. Geyik yine silinmiş bu arada nasıl oluyor acaba? XD
meRve
Moderatör
Moderatör
meRve

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 00:46

Ya off ya özür dilerim hepinizden artık çok geç ama.. Adminler ne yapıcak tahmin edebiliyorum. Özge Nur saol canım beni koruduğun için. Ama bilmiyodum gerçekten...
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 00:55

Pınar sen çok yüzsüzsün.Tabikide siz konuşamassınız çünkü bizim konuşulacak hiçbir şeyimiz yok ama sizin yalancılığınız,ikiyüzlülüğünüz,....Yaptığın imzayıda istemiyorum zaten ama Evrim'in yaptığı imzada silinir diye silmedim daha adminlerden rica edicem.Merve'cim öenmli değil kurunun yanında yaş da yanmaz her ne kadar gerçek hayatta sık sık öyle olsada...
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 01:08

Mervecim senin gerçekten suçun yok.Sadece yakın arkadaşın olduğu için korumuşsun.Ayrıca sana gelince pınar(!)Özge'me tamamen katılıyorum.Bu senin oyunculuğunu değil ikiyüzlülüğünü kanıtlar.Merve hiç korkma ban falan yemiceksin.Asla!Ayrıca pınar ben senden nefret etmiyorDUM!!!!!!Ayrıca sakın yalanlama pandoras box ta kaç üyeliğin olduğunu biliyorum.O gün Mete ile konuştum.IP adresleriniz falan aynı.Sadece saygın ı demiyorum bir kaç üyeliğin daha var.Merak etme ban yemeden kutulamazsın xD
Ayrıca sizin yaptığınız özentilik.Bu konudada özgeye katılıyorum.Bizim hareketlerimizi taklit ederek bi yere gelmezsin.Aksine herkesin gözündewde dahada aşağıya düşersin.Kapat çeneni siktirgit aramızdan.
Gerçekten sizin kadar ikiyüzlüler zor bulunur !IP adresini kaydediyorum eğer bir daha üyelik alırsan hemen banlanacaksın!Zaten bir daha öyle birşey yapacağını sanmıyorum.Bu arada hislerim tekrar doğrulaşmaya başladı.Siteye üye olduğundan beri rüya ayça denen yapmacıktan hiç hoşlanmamıştım.Bunuda herkes biliyor zaten!Bizimle laf dalaşına girme gerçekte bizi hiç tanımıyosun!!O kadar kolay susan biri değilim.
Üyelik aldında eline ne geçti.Saol sitedeki mesaj sayısı arttı xD
Zaten içimden gelmeyerek yazdığım dediğin RP lerin gidişi güzel olsada kısa ve saçma!!Ayrıca sen bize istediğini diyebiliyorsan bizde deriz.Ağzımı bozmak itemiyorum istediğimi derim.Ayrıca Cansın a kaşar demeye hakkım var.Onun Özge Nur'a dediği gibi.Eğer illa kaşınıyorum şöyle bi kavga çıksın eğlenelim dersen aç msn'i toplu halde konuşuruz herkes rahatlar !!
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 01:19

Mervecim senin suçun yok... Bazı cahil özenti kişilikler kendi çaplarında eğlenmeye çalışmışlar... Biz bence onlar kada düşük seviyeye düşmemeliyiz canlarım Hıh!
Chibi Mania
Chibi Mania

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 01:25

Sitemizdeki küçük parazitler dışındaki üyelerimizden özür diliyorum.Sitemi küçük kaşarları almak istemezdim.Özentilik yapıp"banlayın beni" diyeceğine daha önceden gerçek kimliğini açıklasaydın seni aramıza kabul edebilirdik.Biz sen ve senin kaşar arkadaşın(cansın) gibi ikiyüzlü züppe sürtükler değiliz.Çıkın karşıma sıkıyorsa leyyn !!! xD
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 01:29

Eda Naz'a aynen katılıyorum kelimesi kelimesine.Msn konusundada epey istekliyim zaten Cansın kaşarından hırsımı alamamıştım.Cesaretin varsa biz burdayız Pınar!insanların iyi niyetini ve duygularını su istimal ederek bir yere varamassın.Sizin siteyi kerhaneye dönüştürdüğünüz gibi burayıda gelip pislenmetmeyin zatne her hareketiniz saçmalık!Bir geldiniz sitede olay yarattınız ama o sizin karakter yapınızdan kaynaklanıyor.İnsanın kanında yalancılık olunca yapacak bir şey kalmıyor.Attığın mesajlar anca sitemizi kirletti Pınar!Cansın'ada söyle bizimle bu kadar uğraşmasın,kaşınıyor bence,senin gibi....Bizde kaşırız.
Ban yedin hayırlı olsun artık salak salak yorumlar yazıp siteyi kirletemeyeceksin istesende!Cansın'ada söyle o sadece ''kaşar''başka bir işlevi yok.İsmi gibi kendiside saçma sapan birşey zaten.
Cansın canıma sıçtın!Pınar sende Cansın kadar varsın!Kendi hiç bi halta yaramayan sitenizde ne bok yiyosanız yiyin ama burayı da kendi siteniz gibi kirletmeyin defolun gidin!
meRve
Moderatör
Moderatör
meRve

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 01:40

Bu yorumları silin bence...
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 01:44

hayır hayatım hiçbiri silinmeyecek
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 03:07

Biri benim imzalarımı silemez mi?Ben yapamıyorum da...
meRve
Moderatör
Moderatör
meRve

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeCuma Mayıs 15 2009, 19:58

RosABeLla demiş ki:
hayır hayatım hiçbiri silinmeyecek

Neden ama anlamadım ben Rolling Eyes Sonuçta banlandılar artık...

Ayrıca Özge niye imzanı silmek istiyosun anlamadım :S.

Kısaca ikinizi de anlamadım pale Laughing
Chibi Mania
Chibi Mania

MesajKonu: Geri: Geçte olsa bu da benn xD   Geçte olsa bu da benn xD Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16 2009, 14:37

Mervecim Eda silinmesin istiyor çünkü bu siteden ne mallar geçti görülsün diyor (benim tahminim) ve Özge'nin silin benim imzalarımı olayıda pınara bir pretesto

Geçte olsa bu da benn xD
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki