ChiBiChiBi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChiBiChiBi

ChiBiChibi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben geldimmm

+2
...:::AniMeGiRL:::...
Pınar
6 posters
YazarMesaj
Pınar
Anime
Anime
Pınar

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 02:25

Arkadaşlar ben Pınar çoğunuz tanıyorsunuz zaten. Bir tatsızlık olmuştu. Bu tatsızlığın o kişiye değmediğini anladım. Anlayan anladı girer kontrol ederse görsün hanfendi. Özür diledim affedildim. O şahsiyetlede konuşmuyorum (Cansın) Aranızda olmaktan büyük keyif duyuyorum sizleri çok seviyorum. Siteye başta üye olduğumda başka isimle almıştım çünkü beni aranıza almazsınız sandım. Sonra sizin başkaları gibi olmadığınızı çok iyi kızlar olduğunuzu anladım. Aranıza döndüğüm için çok mutluyum...
Admin
Admin

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 02:26

Hoşgeldin... Smile
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 02:28

Hoşgeldin tekrar
bu sefer hoşgeldin derken kim olduğunu biliyorum en azından xD
Admin
Admin

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 02:29

Evet Smile
:::...ChiBiGirL...:::
Chibi Mania
Chibi Mania

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 17:46

Hoşgeldin canım...Affetmek erdemdir başka insanların kölesi olmayı iyi becerdin umarım bu başka bir yalan değildir...Alınma canım ama tedbirli davranmakta haklıyım...Bu sitede bir daha o tatsızlık gibi şeyler istemiyorum...Gövde gösterileri yada başka şeylerde istemiyorum bunu herkes aklına soksun.Umarım Cansın'ın köleliğinden vazgeçmişsindir...Sakın seni kınadığımı düşünme hatta Cansın'dan önce Twilighturkeyde seni iyi biri olarak görürdüm canım...(:
http://chibichibi.yetkinforum.com
meRve
Moderatör
Moderatör
meRve

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 21:25

Hoşgeldin Smile Cansını tanıdığım pek söylenemez ama Özge'ler gerçekten de çok iyiler... Razz
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23 2009, 23:10

Hoşgeldin ''Pınar''...Cansının,onun için yaptığın hiçbir şeyi hak etmediğini anladığına sevindim canım... Very Happy
Pınar
Anime
Anime
Pınar

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimePaz Mayıs 24 2009, 01:09

Evrim inan bana bu bir oyun değil. Haklısın canım ama sitedeki cansının yorumlarını ve benimkileri okuyanlar anlarlar zaten. Güveninizi yeniden kazanacağım. Çok haklısınız. O arkadaş değil kontez sanki hah!. Kırdım zincirlerimi XD
Chibi Mania
Chibi Mania

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimePaz Mayıs 24 2009, 17:50

Sana güvenmem zaman alacak hatta belki hiç güvenmem ama bana sakın kırılma üzgünüm ama ben kolay kolay insanlara güvenemiyorum...
http://chibichibi.yetkinforum.com
ÖzGe**
Chibi Mania
Chibi Mania
ÖzGe**

Ben geldimmm Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldimmm   Ben geldimmm Icon_minitimePtsi Mayıs 25 2009, 02:23

İnsanların kişilikleri farklı farklı... Razz (ne alakaysa bende ciddi bir konuyu saptırdım. lol! )

Ben geldimmm
1 sayfadaki 1 sayfası