ChiBiChiBi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ChiBiChiBi

ChiBiChibi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RosABeLla

YazarMesaj
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

RosABeLla Empty
MesajKonu: RosABeLla   RosABeLla Icon_minitimeC.tesi Kas. 21 2009, 01:21

Bugün çok bir şey olmadı.
Dün akşam o "ucube"yle biraz kavga ettim.Okulda gelip bi şeyler demesini bekliyodum ama sanırım benden kaçıyo.Kaçmalı !
Bugün de jelibon komasına girdim.Şeker hastası olmaktan korkuyorum.Ama çok yemedimki O.o . Herkes çok yemişim gibi bana baktı...
Levent te bi garip çocuk O.o
Lâl'in çocukla bi alakası kalmadı,benimde zaten hiç bir zaman olmadı ama çocuk tüm gün sürekli ikimizden birine baktı.Dün Lâl de fark etmiş.Sürekli göz göze geldik falan diyodu.
Banka oturmaya gittiğimizde 7/C deki erkekler vardı.Meltem kaldıramadı.Biz Lâl le arkadan geliyoduk.Çocuklar kalkmayınca ben 1 tanesini tekmeleyip UCUBE ! diye bapırmaya başladım x)
Arkadan Levent gelip hepsini kaldırdı ama Ucube dediğim çocuk kalkmadı.Çocuğun ensesini sıkarak kaldırdı sonra oturabilirsiniz dedikten sonra gitti.İçimden gitmesi için yalvardım resmen xD
Gittikten sonra gülme krizine girdik xD
Çocukla ilgili geldiğim son nokta ;
Antenleri var.Uzaktan tartışmaları hissedip HeMen hesabı koşarak gelip günü kurtarıyo xD
Evrim e yine kafa attım xD
Ryuzaki yi bi tane piç le aldatıyo (piç dedim adını unuttum kusura bakmayın xD)
Ryuzaki'yi seviceksin dedim Kalbimde o diyo
Bu konudaki tespitim;
Bir aralar Jacoob diye bağırıyodun.Sonra Jacob kalbimde dedin.Daha sonra siktiret onu demeyue başladın.Demek ki Ryuzaki ye de yapıcaksın...
Bu tespitten sonraki tepkim;
Hele bi yap döverim seni ! Bak şaka falan değil cidden dalarım dedikten sonra kafa attım xD
Baktım gülüyo defter i geçirdim eli acıdı
RosABeLla 821718
Dilâra da bir tuhaf ya xD
Anneannem hasta köh köh öksürüyo.Yazık kadına zaten kanser bi de ona grip bulaştırdım xD
Zaten o da delirdi bu aralar.Tedavisi bitti sayılır saçları da uzadı fakat ölmem yakın diyip duruyo.
Bak aklım Levent'e takıldı !
Eğer Levent şansını bende denemeye kalkarsa döverim onu xD
Hem herkesle şansını deniyo hem de öyle bi durumda benim Jasonnn (<3) durumum yerle bir olur çünkü çook yakın arkadaşlar.
Tenefüste onları izlemekte ayrı bi komedi xD
Okulda top yasağının konulduğu ilk gün herkes delirmiş.Erkekler 1-2-3 ler le kart çarpıştırma oynuyo kızlar kutu kutu pense...
En son gördüğümüz kopma noktası 6 veya 7 lerden bir çocuk teknoloji tasarım dersinde kartonlardan yapmış olduğu (buruşturma değil uğraşarak yapılmış,aralarda boşluklu,sepet örgüsü misali) topla (küçücük) basketbol oynamaya çalıştı x))))
Bizim sınıftakilerde bildiğin bebek topuyla futbol oynadılar xD
2. kademeler kopmuş. xD
Arka bahçedeki banktaysan herşeyin içindesin Wink
Fakat dün kü kavgadan haberimiz yok xD
Bugün çıkışta 8/B liler bizim sınıfa dalıcaklarmış ama dershanem olduğu için haberim bile yok...
Şimdi Saygın' a sordum cevap...
Haberi yokmuş...
RosABeLla 770228
Ama olmamıştır diyo.İnşallah...
Olaysız geçti dedim güne bak xD xD xD

Neyse öptüm çok çokkk :*
One way or another x))) <3<3<3
EdaNaz ~
Admin
Admin
EdaNaz ~

RosABeLla Empty
MesajKonu: Geri: RosABeLla   RosABeLla Icon_minitimeSalı Kas. 24 2009, 02:55

Jason bugün okula gelmedi :/
Yemeğe gitmeden önce msn ddeydi ama nedense yazamadım.Birine yazmış yanlışlıkla ona yollamış gibi yapıcaktım da yemedi xD Yemekten döndükten sonra bir baktım yok Sad

Sanırım çenemi kapalı tutmayı pek beceremiyorum...
Mustafa Mete'nin gözlüğünü kırmış,Keleş ona bir şeyler sorarken ben aradan dalarak "Nasıl kırdın ? Parça parça mı oldu yoksa çat diye camımı kırıldı ?" falan diyince Mustafa garip garip baktı ve yeri olmadığını hocanın gitmesi gerektiğini söyledi xD
Lâl arka bahçede oynayan çocukları merdivenlerden ön bahçeye atarken Lâl i durdurup "Dur yapma yazık.."dedim ve yanımdaki çocuğun suratını gördüğüm an"Ay sen git çirkinsin be ucubee !"diye bağırıp attım x)
Biliyorum yanlış bir şey Evrim de söyledi ama ani refleks.
Ciddiyim bizim ojul Mongol Tipli ucubelerle dolu.
Şimdi onlar hakkında konuşuyorum diye inşallah çocuğum öyle olmaz :S

Bugünde etütte Jelibon krizine girdim.En son jelibon yemekten başım dönmeye başladı ve ateşim çıktı.Şeker hastası olmaktan korkuyorum...

Ouf daha duşa giricem... Sad

Öğle tenefüsünde 1/B ye gittik ancak artık yemek çalamıyoruz...
Ve o sınıftaki bi çocuğun 45 kilo olduğunu öğrendik :S
Tamam ben şu an pek zayıf sayılmam ama 6. sınıfta 38 kiloydum...

Öğle yemeğinde KESİNLİKLE (!) yanlış masa tercihi yaptık !
Gidip 8/B li erkeklerin yanına oturduk ve tüm yemek boyunca Fevzi diye bağırdılar.
Eğer biraz daha seslenselerdi ciddiyim "O ucubenin adını yanımda söylemeyin !" diye bağırabilirdim.
Mongol tipli Ucube...!

Neyse şimdi daha duşa giricem annem Edaaaa ! hadii.
Ne zaman kalkıcaaaan !
gibi şeyler söylemeye başladı xD

xoxo

RosABeLla
1 sayfadaki 1 sayfası